Kui tundub, et virtuaalsed kohtumised on võtnud võimust ja meeskonnakoolitusi silmast-silma enam ei tehta. Vastupidi, meeskonnakoolitused on rohkem hinnas kui eales varem ning märkan, et osalejad 200% kohal, kaasa mõtlemas, ülesse kirjutamas ning lahendusi leidmas, kuidas räägitav teema võiks nende väljakutseid tiimis lahendada.  Elu ja töö korraldamine on toonud erinevad fookusi ja väljakutseid meeskondadele, üks on see, et me töötame kodukontorites ja see tähendab väga selget enese-ja ajajuhtimise süsteemi loomist.
Veebiseminar “Uuel aastal uue hooga – ikka koos eesmärkidega”, kuidas uuel aastal koos eesmärkidega alustada või jätkata. *Kuidas seda teha, et elu koos eesmärkidega ei muutuks pressimiseks ja vägisi tegemiseks ning alles jääks rõõm? *Kuidas ennastväärtustavalt elu luua ja mida selle kõige juures on oluline tähele panna? *Kõik asjad saavad alguse – MINUST! Kuidas ennast toetada eesmärkide teekonnal! Kogemusi ja mõtteid sellel teemal jagab Signe Ventsel, kes meeskondade ja juhtide
Seth Godin on öelnud: „Turundus ei seisne enam ainult sinu toodetes ja teenustes, vaid lugudes, mida sa räägid.ˮ Jah, just nii ongi ja see tsitaat peab paika ka organisatsioonide kontekstis. Juba nii tuttavad on olukorrad, kus organisatsiooni sisemine bränd on tugev – ettevõtte sees tehakse töötajate heaks väga palju tegevusi, kuid seda pole komplektse väärtuspakkumisena töötajatele esitatud ning veel vähem pole seda väljapoole kommunikeeritud. Praegune tööjõuturg on situatsioonis, kus enam
Mis juhtuks, kui Eesti organisatsioonide meeskondades oleks rohkem saavutaja mõtteviisiga inimesi? Väga palju asju muutuks, aga eelkõige oleks organisatsioonikultuur avatud veel julgematele sammudele, muutustele ja katsetustele. Kes on saavutaja mõtteviisiga inimene meeskonnas?  Ta suudab järjepidevalt seada tähenduslikke eesmärke ja neid täita, ennast motiveerida ja madalseisust välja tuua. Arendada saavutajate omaseid tunnuseid ja oskusi. See, kelleks eesmärgi saavutamise protsessi käigus saad, teenib sind terve elu ning trumpab üle mistahes lühiajalise edu.
Meil kõigil on eesmärgid nagu spordis tulemuste vormistamine, teenida rohkem raha, elukaaslase leidmine, ettevõtte loomine, tulemuslikkuse eesmärkide saavutamine või paremate suhete loomine. Tundub, et mõnel inimesel pole oma eesmärkide saavutamisega probleeme ja naudivad protsessi sajaga. Teisest küljest leiavad mõned, et tulemuste saamine on peaaegu võimatu ja tihti jäävad eesmärgid üsna peatselt poolikuks. Märkame, et eesmärkide mitte täitumine jääb kinni järgmiste komistuskivide taha – sellest just räägime, et need takistused eemaldada.
Meil kõigil on eesmärgid nagu spordi tulemuste vormistamine, teenida rohkem raha, elukaaslase leidmine, ettevõtte loomine, tulemuslikkuse eesmärkide saavutamine või paremate suhete loomine. Tundub, et mõnel inimesel pole oma eesmärkide saavutamisega probleeme ja naudivad protsessi sajaga. Teisest küljest leiavad mõned, et tulemuste saamine on peaaegu võimatu ja tihti jäävad eesmärgid üsna peatselt poolikuks. Olen märganud, et eesmärkide mitte täitumine jääb kinni järgmiste komistuskivide taha. Vaata, millise kivi taha oled sina kinni jäänud.