Kõik inimesed soovivad omale paremat elu ja kõik siin elus algab sellest, kuid palju me suudame iseenda piire nihutada ja avastada enda tegelikud soovid.

Miks sportimine on inimese arengu oluline osa, sest see õpetab meile:
– kuidas meeskonnatööd teha – kuidas harjumusi arendada (sinu elu koosneb ainult harjumustest)
– kuidas avastada endas peituvad soovid
– mida x spordiala sulle tegelikult õpetab!
– kuidas vähendada depressiooni ja ärevust enda sees?
– kuidas tõsta enesekindlust ja enesehinnangut läbi spordi?

Mida sa arvaksid profisportlastest, kes ütlevad, et on otsustanud mitte treenida ja harjutada ning loobuda valmistumisest, kuid on ise kindlad, et teevad sporti ikka profitasemel. Jabur, eks! Kuid kui paljud meist võtavad elus/äris aega mängiväljakul treenimiseks, harjutamiseks ja valmistumiseks, enne kui hakkavad tegutsema ja loodavad, et teevad elus oma parima mängu. Mõttekoht, eks!

Kogemusi ja mõtteid sellel teemal jagab Signe Ventsel, kes häkkib oma minapilti sportlike ekstreemsusrega, lisaks on ta meeskondade ja juhtide arengupartner tööandja brändi valdkonnas, enese- ja ajajuhtimise ekspert ning välja andnud kalendermärkmiku “Olen iseenda boss”, et inimesed püsiksid motiveeritult oma eesmärkidega rajal. 

Vaata veebiseminari ja mõtle räägitud teemade osas ikka iseenda kontekstis ning küsi endalt – mida ja kuidas saan rakendada iseenda elus?!