Helena Kirs, LHV PANK AS

Signe poolt läbiviidud inspiratsioonitund LHV-s oli väga innustav ja silmiavav. Suure ettevõtte puhul oli juba koolituse alguses toimunud icebreaking harjutus väga hea viis üksteisega tutvumiseks. Kogu ürituse vältel ei tekkinud kordagi koolituse tunnet, vaid õhkkond oli meeldivalt vaba, kaasahaarav ja teema ise äärmiselt vajalik.

 

Helena Evert, Tele 2 AS

Oma suurepäraste ja võimekate liidrite silmaringi laiendamiseks, inspiratsiooni ammutamiseks ja kogemuste jagamiseks oleme loonud Tele 2 juhtide klubi. Esimese juhtide klubi inspireerijaks oli Signe, kellega koos arutlesime persoonibrändi ja brändisaadikute teemal. Signe ettekanne oli niivõrd sütitav ja haarav, et sellest sündis palju uusi ja põnevaid ideid. Ole ainult naine ja hakka tegutsema!  Meil on igaühel see miski milles oleme tugevad, lihtsalt pööra see enda kasuks tööle. Räägi oma lugu, inspireeri ja vii ellu.  Aitäh Signe, et aitasid mul tunda ära see miski!“

 

Natalja Horohordina, Eesti Energia AS

Persoonibrändimise koolitus kõnetab nii noori tudengeid, kes alles sisenevad töömaailma, kui ka kogenud personalitöötajaid, kes said koolitusel värsket vaadet karjäärijuhtimise temaatikale. Tegime Eesti Energias Signe abiga koolituse nii Tallinnas kui ka Ida-Virumaal ja mõlemas grupis ületas osalejate tagasiside ootusi. Kõrgelt hinnati teema uuendusmeelsust ja ajakohasust, praktilist lähenemist ja võimalust koheselt rakendada saadud teadmisi. Suureks mõjufaktoriks oli Signe avatus koolitajana, energiarohkus ja usk inimestesse, mis pani koolitatavaid aktiivselt osalema, end analüüsima ning oma isikliku arengu tegevusplaanile mõtlema. Soojade tunnetega kiidame Signe panust ja ausust ning soovitame koolitust kõigile, kes otsivad enesearengu nippe, mida raamatust ei leia!

 

Evelin Andrespok, Toggl OÜ

Signe oli avatud ja tuli kaasa meie sooviga teha persoonibrändi koolitus webinari vormis. Kõik sujus ladusalt ja osalejad ütlesid, et said uusi kasulikke mõtteid. Soovitan koolitust kõigile, kes tahavad tõsta oma töötajate enesekindlust, pakkuda võimalusi enesearenguks ning inspireerida töötajaid persoonibrändi kujundama.

 

Anu Puusaag, Tehnopol

Tehnopol palus Signel läbi viia brändi ning brändi loomise ning arendamisega seotud seminari tehnoloogiaettevõtetele ning tehnoloogia startupidele. Signe suutis tehnoloogiast huvitatud seltskonnale väga lihtsalt ja selgelt teha arusaadavaks brändi olemuse ning selle olulisuse. Oma särava ning kaasava esinemismaneeriga suutis ta hoida publikut kaasatuna koolituse algusest kuni lõpuni. Viis läbi erinevaid ülesandeid ning põimis neid maailma suurimate ning Eesti enda brändide näidetega.

 

Diana Plakso, SA Põlvamaa Arenduskeskus

Koolituse ülesehitus oli selge ja kaasahaarav ning praktilised harjutused andsid osalejatele tegutsemisindu. Tekkis arusaam, miks on vaja persoonibrändiga süsteemselt tegeleda. Koolitaja toetab oma teemat ja on iseenda kvaliteedimärk. Koolitus tekitas osalejate vahel arutelu ning tekkis soov järgnevaks koolituseks.

Tiia Naagel​, SA ​Saare Arenduskeskus

 

Signe poolt korraldatud koolitus toimus mentorklubi raames ja sobis ideaalselt alustavale ettevõtjale. Meeldis koolituse intensiivsus, koolitaja kogemused, praktilised näited ning oskus teema põnevaks muuta. Kogu aeg oli „näpp pulsil“ , samas oli tempo hea isikliku turunduskava koostamiseks. Head soovitused ja asjalikud näited elust enesest, mis kinnitab, et pole tegemist teoreetikuga. Soovitan kindlasti, sest enne kui alustada ettevõtte turundamisega, on vaja õppida iseennast turundama!

Kertu Vuks​, Elva Vallavalitsus

 

Signe poolt läbi viidud eneseturunduse ja persoonibrändi teemaline seminar Elva ettevõtjate mentorklubis oli põnev ja inspireeriv. Signe on fantastiline koolitaja- ta suutis juba seminari alguses muidu nii tagasihoidlikud osalejad „elama“ panna luues mõnusa ja vaba õhkkonna ning nakatada kõiki oma positiivsusega. Koolitus innustas olema veel uudishimulikum ning pöörama igapäevaselt tähelepanu enese arendamisele ja oskuslikule eneseesitlusele.  Loodan väga, et mul avaneb tulevikus veel võimalusi Signega koostööd teha.  

Marika Tõke, Urmar OÜ

Signe on teinud  meie meeskonnale mitmel korral  lühikoolitusi, rääkinud  sotsiaalmeedia teemadel ning kuidas ja miks on vaja inimesena tegeleda iseenda turundamisega ehk persoonibrändist.  Meeldib tema lähenemine nimetatud teemadele ja esitluse väga põhjalik ettevalmistust. Et olla usutav rääkimaks teemal persoonibränd  ja kõik sinna juurde kuuluv, siis on vajalik, et eelkõige kõneleja bränd välja paistaks. Signe seda kindlasti ka on! Ja loomulikult tema kogemused inimesi sel teemal aidata.

Sirle Truuts, Enesearengu Koolitused OÜ

Toimus persoonibrändi teemaline avalik koolitus, kus osalejaid oli ca 40 inimest. Osalejate tagasiside oli väga hea, teemakäsitlus professionaalne, põnev ja kaasahaarav. Koolitus pakkus osalejatele palju mõtteainet, saadi enda jaoks huvitavaid mõtteid ning teadmisi, kuhu poole edasi liikuda. Meeldis koolitaja energia ja selge ning vaba väljendusviis. Igati inspireeriv!

Ülle Juht, Valgamaa Kultuuri-ja Huvialakeskus

Olen vaimustunud Signe läbi viidud koolitusest – eneseturunduse töötuba. Koolitaja vahetu, siiras ja proffessionaalne teadmiste jagamine, millesse tõid värvi huvitavad näited, arutelud ja ülimalt lahe õhkkond, see kõik kujundas terviklikkuse. Koolituse juures omasid lisaks sisule marginaalset osa ka koolitaja atraktiivsus, keskkond ja koolituse formaat. Sellest omakorda kujunes – suhtlus, suhted, suhtumine. Koolitusel kogesin harmooniat ja positiivset tervikut!

 

Annika Kaseorg,  Ericsson Eesti AS

Signe koolitus ületas ootused, sest kattis rohkem kui tööandja bränd, töötaja kui brändi saadik ja personaalbränd.
Koolitusel on väga hea tempo, metoodika ning praktilised töölehed. Rõõm oli näha osalejate silmade sära, inspiratsiooni ning teistmoodi tegutsemist peale koolitust.
#vanakleit on meie omavaheline nali, kes veel ei tea, siis Signe aitab!