Signe Ventsel

Kes on Signe Ventsel?

Persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikust ja enesejuhtimine on teemad, millega saan väärtust luua arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele. Aitan inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta. Lisaks on turundamine  olnud minu töö osaks suuremal või  väiksemal määral juba üle 20 aasta ja ta on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist.
Suure sportliku eluviisi austajana, tean, et spordis ja äris on väga palju ühist. Minu põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb. Olla konstruktiivne arutleja ja kaasa mõtleja. Olla tegutseja, mitte kõrvaltvaataja.  Ei oota, millal tingimused läbinisti soodsad on, sest need ei ole kunagi seda.  Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta ning kasutan tegutsemist hirmu ravimiseks. Tulemus peab alati olema parim, keskpärasusega ma ei lepi! Hindan usalduslikus koostöös – avatust, ausust ja kvaliteeti. Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. Olen Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige, ettevõtluse lektor ja ettevõtluse mõtteviisi viljeleja. Lisaks kirjutanud inspiratsiooniraamatu naistele “Julgus luua muutust” ja arendanud välja enesearengu kalendermärkmiku “Olen iseenda boss”.


Signe missiooniks on:
“Olla julgustaja. Aidates julguse musklit kasvatada inimestes ja organisatsioonides, sest see unikaalsus ja eripära on kõigil tegelikult olemas, kuid puudu on julgusest!”
Signe elab ja tegutseb järgmise põhimõtte järgi “Julgetel on alati rohkem võimalusi!”

NB! Vaata, mida räägivad kliendid koostööst Signega.                                                                                                                                                                                                                                    

MINU KLIENDID: