Meil kõigil on eesmärgid nagu spordis tulemuste vormistamine, teenida rohkem raha, elukaaslase leidmine, ettevõtte loomine, tulemuslikkuse eesmärkide saavutamine või paremate suhete loomine. Tundub, et mõnel inimesel pole oma eesmärkide saavutamisega probleeme ja naudivad protsessi sajaga. Teisest küljest leiavad mõned, et tulemuste saamine on peaaegu võimatu ja tihti jäävad eesmärgid üsna peatselt poolikuks. Märkame, et eesmärkide mitte täitumine jääb kinni järgmiste komistuskivide taha – sellest just räägime, et need takistused eemaldada.
Jagame välja eesmärkide saavutamiseks tulemusliku meetodi ning toome välja tähelepanekud, mis on need tegevused, mis toetavad eesmärkide saavutamist.

Kogemusi ja mõtteid sellel teemal jagab Signe Ventsel, kes häkkib oma minapilti sportlike ekstreemsustega, lisaks on ta meeskondade ja juhtide arengupartner tööandja brändi valdkonnas, enese- ja ajajuhtimise ekspert ning välja andnud kalendermärkmiku “Olen iseenda boss”, et inimesed püsiksid motiveeritult oma eesmärkidega rajal.