Tule ENESEJUHTIMISE KOOLITUSELE!

Oskus olla ennastjuhtiv inimene ja samas töötada meeskonnas ning juhtida ise oma elu teadlikult, eesmärgistatult  on tänapäeval üks võtmepädevusi. Võidavad kõik need inimesed, kes oskavad oma päevi teadlikult disainida, saavad hakkama iseenda motiveerimisega ning oskavad võtta oma isiklikust tööriistakastist tööriistad, kui väsimust ja steess märku annavad. Enesejuhtimise ja enesearengu teemal on välja antud väga palju raamatuid, kuid vähesed rakendavad raamatutes räägitud teadmisi.

Loading...

ENESEJUHTIMISE E-KOOLITUS indiviidile

Sa tunned, et tahaksid rohkem saavutada, kinni püüda oma eesmärgid ja tugevdada oma distsilpiini lihast, kuid teadmisi jääb väheks. Kui tahate elada elu, mida pole kunagi elanud, peate tegema asju, mida te pole kunagi teinud.

ENESEJUHTIMISE sisekoolitus MEESKONNALE

Kaugtöö meeskonnas on tavapärane tööstiil, osad inimesed suudavad olla tulemuslikud ja rõõmsad, kuid osad meeskonnaliikmed väsinud, tähtajad lükkuvad edasi, väsinud ning kurnatud. Kõik saab alguse sellest, kui hästi keegi suudab ja oskab oma päeva planeerida, leida süvenemise blokke ja tasakaalukalt taastuda ning laadida. 

KOOLITUSEL KÄISTLEME JÄRGMISI PÕHITEEMASID: 

 1. Eesmärgid – miks, kuidas ja kellele?
 2. Ajajuhtimine või  enesejuhtimine – kumb on tegelik lahendus ajapuudusele?
 3. Hetkeolukorra kaardistuse mudel 
 4. Eluratas ja eesmärgid/unistused + kirjutamine paberile ja pliiatsiga 
 5. 100 päeva eesmärkide metoodika + SMART mudel
 6. Kuidas õppida, et kasu oleks?
 7. Harjmused – milliste harjumustega elu disainime?
 8. Üks nädal korraga – alustame sellest!
 9. Sisekõne, uskumused ja piiravad uskumused
 10. Emotsioonid kui sisemine kütus – kuidas neid märgata ja vajadusel ignoreerida?
 11. Enesearmastus ja aksepteerimine
 12. Lõpp edasilükkamisele 
 13. Hirmud  – positiivsed ja negatiivsed
 14. Otsustamine – kas tegevus vaid tugevatele

KOOLITUSEL KÄISTLEME JÄRGMISI PÕHITEEMASID: 

 1. Eesmärkide saavutamine – mudel, mis loob tulemused!
 2. Süvenemine, töö blokkides ja ühised kokkulepped
 3. Enesejuhtimine ja iseseisvus töökorraldusel, eneseanalüüs, harjumuste muutmine ja areng
 4. Hästi toimiv kommunikatsioon ja suhtluskanalid
 5. Emotsioonid ja motivatsioon, psühholoogiline turvatunne ja usaldus
 6. Millised tööriistad tuleb kasutusele võtta, et olla teadlikult oma elu disainer?
 7. Tagasiside ja edasiside, proaktiivsus ja reaktiivsus
 8. Suhted ja kuuluvustunne 
 9. Reload ehk taastumise tehnikad
 10. Ikigai leidmine. Uskumused. Kokkulepped iseendaga, sisekõne iseendaga ja oma ikigai leidmine.

Enesejuhtimine on oluline, eriti kui ininesed teevad meeskonnas kaugtööd, mida paremaks me saame selles, seda rohkem hakkab see meeldima ja tõesti, saame ennstjuhtivalt tööd teha kärarikkas kohvikus, kodus, palmi all või lennujaamas.

KOOLITUSE EESMÄRK on anda osalejatele teadmised ja oskused, kuidas olla efektiivne, kuidas seada eesmärke, millel fookus püsib, kuidas oma minapilti häkkida, et motivatsioon säiliks ja anname ka taastamiskes hulgaliselt näpunäited. Lisaks ka videode vahendusel on võimalik õppida kasutama praktilisi tööriistu + võimalus alla laadida prinditavad töölehed.

METOODIKA: Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks. Inspireeriv lühiloeng on seotud praktiliste harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida. Iga osaleja saab omale töölehed, kalendermärkmiku “Olen iseenda boss” mis annab võimaluse hiljem kodus süsteemselt edasi tegutseda. 

SIHTRÜHM: eraisikud, juhid, keskastmejuhid, inimesed, kes soovivad oma elus eesmärk saavutada ning läbi iseenda eduka enesejuhtimise liikuda oma eesmärkide saavutamiseni.

Kui sul on tahe jõuda soovitud tulemuseni, siis tuleb kasvada inimesena, et suurendada oma võimeid ja oskusi. Pea meeles, et kõik, mida ihaldad, on maailmas olemas, siin ja praegu. Küsimus on selles, kas sina oled valmis?

Kes on enesejuhtimise koolituste eestvedaja
Signe Ventsel?

Minu suureks kireks on töö inimestega. Persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikute ideestik ja ennastjuhtiv inimene meeskonnas on teemad, millega saan väärtust luua arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele. Aitan inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda, välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta ning oskuslikult kõik see kommunikatsiooni panna, et toode/teenus ja meeskonna sisu väärtust looks. Loomulikult kõik eesmärgid muutuvad tulemusteks, kui  suudame efektiivselt tegutseda, olla produktiivsed ning minapilti häkkida. Lisaks olen välja arendanud täiesti reaalsest vajadusest lähtuvalt enesearengumärkmiku “Olen iseenda boss”, mille eesmärgiks on, et inimesed võtaksid tööde ja tegemiste juures teadlikult aega enesearengule – kui on soov midagi muuta siis tuleb muutust alustada ikka iseendast.

Minut kõige paremaks mentoriks on koer Jasper, kellega kõnnikoosolekuid teha. Oma minapilti häkin ma sportlike ekstreemsustega – marataonid, matkad, julged seiklused sportides. Paljud olulised õppetunnid ja arengud on tekkinud just reisides – olen suur reisifänn.  Minu moto – #mõtlentegutsedes

Edukad inimesed ole edukana sündinud. Nad saavad edukaks, kujundades endas harjumusi, mida edaedukad ei tee.  

Kliendid, kellele olen väärtust loonud enesejuhtimise teemadel:

 • 19 organisatsiooni sisekoolitust meeskondadele
 • 693 edukalt koolitatud inimest
 • 9.47 keskmine hinne kümnepallisüsteemis läbiviidud koolitustel

Signe tegi Swedbanki töötajatele eesti keelse ja inglise keelse seminari teemal „Kuidas olla edukas enesejuht?“. Teemale lähenemise vaatenurk on oluline igaühele oma tegevuste planeerimiseks, kuid sobis eriti hästi kaugtöötegijate vaatest- kes on pidanud viimasel aastal väga palju ümber õppima iseendaga toimetulemiseks uutes oludes. Väga meeldisid Signe praktiline lähenemine teemale ja enda läbiproovitud soovitused ning positiivne maailmavaade. Töötajate rahulolu seminariga oli väga kõrge (69% väga hea ja 25% hea) ja rahulolu teemakäsitlemisega samuti (88% väga hea ja 8% hea). Eraldi peab välja tooma Signe valmidust ja kohanemisvõimet erinevate tehniliste lahenduste kasutamisel, mida pandeemiaolukord meile pakkus.

Katrin Meos, Swedbank

Väga vajalik, praktiline ja inspireeriv – selliste sõnadega saab kokku võtta Signe Ventsel poolt meie meeskonnale läbi viidud koolituse. Meie organisatsioon keskendus Signe abil sellele, kuidas iga töötaja on oma organisatsiooni saadik ning töötaja kui enda persoonibrändi kujundaja ja edukas isejuhtiv inimene. Nii, nagu ka kõigil teistel, on meil olnud vaja pandeemia tõttu kiirelt ümber kohaneda ning hakata tööd korraldama läbi oluliselt teadlikuma enesejuhtimise. Signe veebiseminaridest ja eraldi meie jaoks kohandatud koolitusest on siinkohal palju abi olnud, soovitan kõigile! 

Varje Ojala, MTÜ Lastekaitse Liit

Vaata ka e-koolitust!
Loading...

Elu on nagu malelaud – kas sa oled maletaja või malenupp?