Enese-ja ajajuhtimise praktline koolitus sinu meeskonnale!

Tänapäeva võtmepädevus on oskus olla ennastjuhtiv inimene, töötada meeskonnas produktiivselt ja seada prioriteete “Mul on kiire” maailmas ning hoida tasakaalu töö-ja eraelu vahel.
Jaa see on täitsa võimalik!

Loading...

Usun, et seda pilti vaadates tunnevad inimesed ennast tihti ära ja mõtlevad, et miks küll minuga nii juhtub?

Kõik suured ja väikesed eesmärgid meeskonnas ja isiklikus elus saavad alguse edukast enesejuhtimisest!ENESEJUHTIMISE sisekoolitus MEESKONNALE

Kaugtöö ja kodukontoris meeskonnanan töötamine on tavapärane tööstiil, osad inimesed suudavad olla tulemuslikud ja rõõmsad, kuid osad meeskonnaliikmed väsinud, tähtajad lükkuvad edasi, väsinud ning kurnatud. Kõik saab alguse sellest, kui hästi keegi suudab ja oskab oma päeva planeerida, leida süvenemise blokke ja tasakaalukalt taastuda ning laadida. 


KOOLITUSE EESMÄRK on anda osalejatele teadmised ja oskused, kuidas olla efektiivne, kuidas seada eesmärke, millel fookus püsib, kuidas oma minapilti häkkida, et motivatsioon säiliks ja anname ka taastamiskes hulgaliselt näpunäited. Lisaks ka videode vahendusel on võimalik õppida kasutama praktilisi tööriistu + võimalus alla laadida prinditavad töölehed.

METOODIKA: Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks. Inspireeriv lühiloeng on seotud praktiliste harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida. Iga osaleja saab omale töölehed, kalendermärkmiku “Olen iseenda boss” mis annab võimaluse hiljem kodus süsteemselt edasi tegutseda.

KOOLITUSEL KÄISTLEME JÄRGMISI PÕHITEEMASID:

  • Ennastjuhtiv inimene – mida see tegelikult tähendab ja mis on minu arengukoht? Milline on ennastjuhtiv meeskonnaliige?
  • Inspireeriv eesmärk ja iseenda miksi avastamine? Kuidas seada inspireerivaid eesmärke? Miks on oluline teada oma “miksi” eesmärkide saavutamise juures? Jagan välja põhimõtted, mis toetavad eesmärkide ellu viimist ja pühendunud tegutsemist.
  • Inspireeriva eesmärgi teostamiseks sobivaid tööriistad. Millised tööriistad on minu tööriistakastis iseenda laadimiseks? Millised on tööriistad, et olla oma tööelus ja meeskonnas efektiivsem? 
  • Kuidas hoida fookust tegemistes? Kuidas hoida fookust läbi süvenemise plokkide ja prioriteetide? Kuidas saaks aega efektiivsemalt planeerida?
  • Ajajuhtimise süsteemide loomine. Kõik edukad enese-ja ajajuhid on loonud süsteemid. Kuidas süsteeme luua ja mida see tegelikult tähendab
  • Väliste segajate vastuhäkkimine. E-kirjad, uudisvood, nutitelefon, koosolekud jne.
  • Tark taastumine ja õnnekohver. Õnnekohvri tööriistad. Kokkulepped iseendaga, sisekõne iseendaga ja oma ikigai leidmine. Leping iseendaga.
  • Kõik algab minapildist. Uskumused. Sisemine kriitik. Soovitu mitte saavutamine. Julguse muskli kasvatamine. 

Enesejuhtimine on oluline, eriti kui ininesed teevad meeskonnas, mida paremaks saab iga meeskonnaliige, seda efektiivsemaks muutub meeskond ja samas osatakse ka teadlikult tasakaalu hoida.

MILLISED ON TULEMUSED KOOLITUSE LÕPUS?

METOODIKA  

Praktiline koolitus on seotud inspireerivate lühiloengute ja harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida. Koolituse käigus saad olla oma õppimise mullis ja tekib arusaam, mis on need aspektid, mida vajavad parandamist. Koolituse eel kaaridistame teie organisatsiooni aja-ja enesejuhtimise valukohad ning sellest lähtuvalt paneme kokku  just teile vajalikest moodulitest koolituspäeva.

Kes on enesejuhtimise koolituste eestvedaja
Signe Ventsel?

Minu suureks kireks on töö inimestega. Persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikute ideestik ja ennastjuhtiv inimene meeskonnas on teemad, millega saan väärtust luua arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele. Aitan inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda, välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta ning oskuslikult kõik see kommunikatsiooni panna, et toode/teenus ja meeskonna sisu väärtust looks. Loomulikult kõik eesmärgid muutuvad tulemusteks, kui  suudame efektiivselt tegutseda, olla produktiivsed ning minapilti häkkida. Lisaks olen välja arendanud täiesti reaalsest vajadusest lähtuvalt enesearengumärkmiku “Olen iseenda boss”, mille eesmärgiks on, et inimesed võtaksid tööde ja tegemiste juures teadlikult aega enesearengule – kui on soov midagi muuta siis tuleb muutust alustada ikka iseendast.

Minut kõige paremaks mentoriks on koer Jasper, kellega kõnnikoosolekuid teha. Oma minapilti häkin ma sportlike ekstreemsustega – marataonid, matkad, julged seiklused sportides. Paljud olulised õppetunnid ja arengud on tekkinud just reisides – olen suur reisifänn.  Minu moto – #mõtlentegutsedes

Edukad inimesed ole edukana sündinud. Nad saavad edukaks, kujundades endas harjumusi, mida edaedukad ei tee.  

Kliendid, kellele olen väärtust loonud enesejuhtimise teemadel:

 • 19 organisatsiooni sisekoolitust meeskondadele
 • 693 edukalt koolitatud inimest
 • 9.47 keskmine hinne kümnepallisüsteemis läbiviidud koolitustel

Katrin Meos, Swedbank Signe tegi Swedbanki töötajatele eesti keelse ja inglise keelse seminari teemal „Kuidas olla edukas enesejuht?“. Teemale lähenemise vaatenurk on oluline igaühele oma tegevuste planeerimiseks, kuid sobis eriti hästi kaugtöötegijate vaatest- kes on pidanud viimasel aastal väga palju ümber õppima iseendaga toimetulemiseks uutes oludes. Väga meeldisid Signe praktiline lähenemine teemale ja enda läbiproovitud soovitused ning positiivne maailmavaade. Töötajate rahulolu seminariga oli väga kõrge (69% väga hea ja 25% hea) ja rahulolu teemakäsitlemisega samuti (88% väga hea ja 8% hea). Eraldi peab välja tooma Signe valmidust ja kohanemisvõimet erinevate tehniliste lahenduste kasutamisel, mida pandeemiaolukord meile pakkus.

Imagine\TBWA, Helen Roonet, CEO: Signe läbiviidud “Enesejuhtimise koolitus” on hea algatus ennast taas nö joonele saada või tõmmata. Parasjagu praktilisi harjutusi ja tööriistu, mida kasutada koolitusel ja kaasa võtta ka edaspidiseks. Koolituse ülesehitus on mõnusa  tempoga, millele lisab emotsiooni ja annab võimaluse samastuda Signe enda kogemuste jagamine. Praktik ja teab, mida räägib ja kõik see on kaasahaarav, mind paneb mõtlema, kuidas saan ise olla parem enesejuht.  Hea algus uuele peatükile.

Varje Ojala, MTÜ Lastekaitse Liit Väga vajalik, praktiline ja inspireeriv – selliste sõnadega saab kokku võtta Signe Ventsel poolt meie meeskonnale läbi viidud koolituse. Meie organisatsioon keskendus Signe abil sellele, kuidas iga töötaja on oma organisatsiooni saadik ning töötaja kui enda persoonibrändi kujundaja ja edukas isejuhtiv inimene. Nii, nagu ka kõigil teistel, on meil olnud vaja pandeemia tõttu kiirelt ümber kohaneda ning hakata tööd korraldama läbi oluliselt teadlikuma enesejuhtimise. Signe veebiseminaridest ja eraldi meie jaoks kohandatud koolitusest on siinkohal palju abi olnud, soovitan kõigile! 

 Politsei- ja Piirivalveamet, Heiko Mihkelson Meie üksuse juhtide soov oli avardada töötajate teadmisi ja oskusi eesmärkide seadmise, nende saavutamise ja enesejuhtimise osas. Koolituse eel oli meil kohtumine koolitaja Signe Ventseliga, kes uuris täpsemalt meie soovide ja vajaduste kohta ning koostas selle pinnalt meie üksusele sobiva koolitusprogrammi. Koolituse eel tegime ka kokkuleppe, millise juhtsõnumi ja positsiooniga koolitajat me ootame.
*Koolitus ise oli süsteemselt ja loogiliselt ülesehitatud ning selle toimumine oli hoogne ja kaasav. Koolitaja oli auditooriumiga pidevas kontaktis ning suutis tekitada arutelusid teemade üle. Loenguteemad vaheldusid aruteludega, mistõttu hindan osalust kõrgeks. Arutelude käigus koostasid osalejad ka reaalseid plaane enda juhtimiseks ja enda harjumuste muutumiseks.
*Osalejad jäid koolitajaga väga rahule. Koolitaja oli positiivne, sõbralik, rääkis huvitavalt, valdas teemat ning oskas tuua asjakohaseid näiteid. Koolitaja täitis täielikult tellija ootused ning sõlmitud kokkulepped.

Vaata ka e-koolitust!
Loading...

Elu on nagu malelaud – kas sa oled maletaja või malenupp?