Sport ja enesejuhtimine

PROGRAMM naistele "SPORTIDES edukaks"

 • Suvi on parim aeg, et väikeste õpiampsudena luua eneseteadlikkust!
 • Suvi on parim aeg, et rohkem teadlikult liikuda ja seeläbi luua sellest harjumus, mis toetab sinu mentaalset tugevust.
 • Suvi on parim aeg, et panna need kaks olulist detaili kokku – selguse loomine läbi sportimise ja seda kõike juhendatud programmi koos teiste julgete ja uudishimulike naistega.
 • Suvi on parim aeg, et vaadata, millised mõtted sind tabavad ja kuidas seeläbi disainida elu julgemalt!

KAS oled valmis, läheme koos teekonnale?

Alustame programmiga juba 10.juuni!

Tsiteerides Nike asutajat Phil Knighti: “If you have a body, you are an athlete.” Seega me kõik oleme sportlased.

ME TEAME, et sport on oluline, aga me ei tegutse?

Kohtun meeskonnakoolituste kaudu väga paljude erinevate inimestega ja minu üks lemmikumaid küsimusi on alati enesejuhtimise koolituse raames: “Andke käega märku, kes teist liigub või teeb trenni regulaarelt 3-4 korda nädalas?”

JAH, ma alati rõhutan, et räägin liikumisest 10 000 sammus või oma lemmik spordiala harrastamisest.

JA teate, protsent mis  mulle ruumis vastu vaatab ei ole midagi rõõmustavat. See jääb alati sinna 8-12% juurde.

TEAD, pole hullu, sest me vajame süsteemset lähenemist ja kõik vajavad natuke nügimist. Selleks see programm loodud ongi, VAATA edasi!

KUIDAS programm toimib?

Kujutle, et loobud igapäevasest cappuccinost kohvikus ja investeerid selle 3,50€ hoopis oma heaolusse. Meie 100-päevane programm maksab kokku 350€.

Kas oled valmis panustama oma tervisesse selle summa iga päev?

MIKS sport on oluline?

 • Sportimine suurendab vastupidavust. Vastupidavus mitte ainult ei toeta kehalist tervist, vaid aitab ka parandada vaimset selgust ja võimekust. Äriinimesena võib suurem vastupidavus tähendada suuremat võimekust taluda stressi ja pinget. Treening ise ongi stressiravim. Nagu ütleb Anders Hansen, Kalorkniska instituudi psühhiaatria valdkonna peaarst, et sportimine suurendab vastupidavust. Vastupidavus mitte ainult ei toeta kehalist tervist, vaid aitab ka parandada vaimset selgust ja võimekust.
 • Lisaks ütleb Anders Hansen, et: „Sport on ravim, millel lisaks puuduvad kõrvalmõjud ja mis muudab enesetunde paremaks kõigil.” Treening ise ongi stressiravim.
 • Sportimine vähendab hirmu ebaõnnestumise ees. Aegade edukaim korvpallur Michael Jordan on öelnud: “Põhjus, miks mul õnnestub, on see, et olen ebaõnnestunud rohkem kui keegi teine”. Ka enamik edukaid äriinimesi on enne edu saavutamist mitmeid kordi läbi kukkunud. Oluline on see, et nad õpivad oma vigadest ja saavad targemaks, saavutades paremaid tulemusi.
 • Sport arendab sihikindlust. Sihikindlus aitab ületada raskusi, saavutada eesmärke ja püsida pühendunud oma visioonile. Spordis võib see tähendada treeningutest mitte loobumist ka siis, kui tundub, et edasiminek on aeglane, ning järjepidevat pingutust paremaks saamiseks. Isiklikus arengus võib see tähendada väljakutsete aktsepteerimist ja nende ületamist ning püsivust oma eesmärkide saavutamisel.
 • Sprotimine kasvatab eneseteadlikkust ja vabastab loovust!

Programm ei tee sinust uut inimest! Polegi vaja!
Kuid oleme veendunud, et uued taipamised tekivad, saad palju uusi mõtteid, leiad uusi sõpru ja oma tervisele teed suure kingituse!

Liitu üksi, sõbranna või kolleegidega.

KELLELE see programm on mõeldud?

Mis muutust veel loob sportimine?

 • Kõikidel sportlastel on treener, kes neid juhendab. Treeneritav olemine on edu saavutamise harjumus, kes soovib saavutada oma parima, olgu see siis tippspordi tasemel või karjäärimaailmas.
 • Sport aitab kasvada ja arendada end pidevalt. Spordiga sarnaselt on ka isiklik areng arendatav ja saavutatav.
 • Spordis ja äris on palju ühist. See on võimalus ühendada spordimaailma põhimõtteid ja strateegiaid isikliku arengu eesmärkide saavutamisega. See võimaldab sul kasutada spordi õppetunde, nagu sihikindlus, visadus ja meeskonnatöö, oma igapäevaelus ja äritegevuses.
sportimise kasulikkus meeskonnas

Kes on programmi eestvedaja Signe Ventsel?

Signe on suur spordifänn ja häkib oma minapilti sportlike ekstreemusustega. Igapäeva tegemised on arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele, kus peamisteks teemavalkondadeks on persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikute ideestik ja ennastjuhtiv inimene meeskonnas.

Teemadeks on samuti, kuidas sportimise kaudu saada selgust eesmärkides ja kuidas sport mõjutab vastupidavust ning teeb mentaalselt tugevaks. 

Loomulikult kõik eesmärgid muutuvad tulemusteks, kui suudame efektiivselt tegutseda, olla produktiivsed ning minapilti häkkida – sport meeskondades on justkui kasutamata ressurss. 

Minu kõige paremaks mentoriks on koer Jasper, kellega kõnnikoosolekuid teha. Oma minapilti häkin ma sportlike ekstreemsustega – marataonid, matkad, julged seiklused sportides. Paljud olulised õppetunnid ja arengud on tekkinud just reisides – olen suur reisifänn. Minu moto – #mõtlentegutsedes

Kirjutatud artiklid:

Edukad inimesed ei ole edukana sündinud. Nad saavad edukaks, kujundades endas harjumusi, mida ebaedukad ei tee.

Sul on küsimusi programmi osas? Kirjuta mulle signe@signeventsel.ee

Klientide tagasisided:

Kohtume instagramis @signeventsel

Loading...