Lae alla tasuta töövihik või vaata tasuta video kursust
Signe Ventsel – tööandja bränd, tööandja saadikud ja enesejuhtimine – test2023-12-14T18:57:26+03:00

Saa teada tööandja brändi hetkeolukord?

Tee TEST siin!
Tee TEST siin!

Tere, mina olen Signe Ventsel!

Olen arengupartner ja koolitaja organisatsiooni meeskondadele. Turundamine ja inimeste arendamine on olnud minu töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Aitan inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta. Olen töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist. Läbi viinud erinevaid koolitusi turundusvallas, inimeste arendamisega seotud teemadel, tuutorlusest ja ettevõtlikkusest.

Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. Minu põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem iseendast läbi teadliku ja süsteemse enesearendamise ning seeläbi muuta ka ühiskonda paremaks. Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta ning tegutsemist kasutab hirmu ravimiseks. Olen Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni äriklubi asutaja, Naised ettevõtluse arenguprogrammi üks eestvedajatest, ettevõtluslektor ja elukestva õppe suur fänn.

“Selleks, et olla asendamatu, pead suutma eristuda.” Coco Chanel

#oleniseendaboss #mõtlentegutsedes #kirglikettevõtja #kõikonvõimalik

MEEDIAKAJASTUSED

KLIENTIDE TAGASISIDE

Persoonibrändimise koolitus kõnetab nii noori tudengeid, kes alles sisenevad töömaailma, kui ka kogenud personalitöötajaid, kes said koolitusel värsket vaadet karjäärijuhtimise temaatikale. Tegime Eesti Energias Signe Ventsel abiga koolituse nii Tallinnas kui ka Ida-Virumaal ja mõlemas grupis ületas osalejate tagasiside ootusi. Kõrgelt hinnati teema uuendusmeelsust ja ajakohasust, praktilist lähenemist ja võimalust koheselt rakendada saadud teadmisi. Suureks mõjufaktoriks oli Signe avatus koolitajana, energiarohkus ja usk inimestesse, mis pani koolitatavaid aktiivselt osalema, end analüüsima ning oma isikliku arengu tegevusplaanile mõtlema. Soojade tunnetega kiidame Signe panust ja ausust ning soovitame koolitust kõigile, kes otsivad enesearengu nippe, mida raamatust ei leia!

Natalja Horohordina, Eesti Energia AS

Signe Ventseli poolt läbiviidud inspiratsioonitund LHV-s oli väga innustav ja silmiavav. Suure ettevõtte puhul oli juba koolituse alguses toimunud icebreaking harjutus väga hea viis üksteisega tutvumiseks. Kogu ürituse vältel ei tekkinud kordagi koolituse tunnet, vaid õhkkond oli meeldivalt vaba, kaasahaarav ja teema ise äärmiselt vajalik.

Helena Kirs, LHV PANK AS

Oma suurepäraste ja võimekate liidrite silmaringi laiendamiseks, inspiratsiooni ammutamiseks ja kogemuste jagamiseks oleme loonud Tele 2 juhtide klubi. Esimese juhtide klubi inspireerijaks oli Signe Ventsel, kellega koos arutlesime persoonibrändi ja brändisaadikute teemal. Signe ettekanne oli niivõrd sütitav ja haarav, et sellest sündis palju uusi ja põnevaid ideid. Ole ainult naine ja hakka tegutsema!  Meil on igaühel see miski milles oleme tugevad, lihtsalt pööra see enda kasuks tööle. Räägi oma lugu, inspireeri ja vii ellu.  Aitäh Signe, et aitasid mul tunda ära see miski!“

Helena Evert, Tele 2 AS

Tehnopol palus Signel läbi viia brändi ning brändi loomise ning arendamisega seotud seminari tehnoloogiaettevõtetele ning tehnoloogia startupidele. Signe Ventsel suutis tehnoloogiast huvitatud seltskonnale väga lihtsalt ja selgelt teha arusaadavaks brändi olemuse ning selle olulisuse. Oma särava ning kaasava esinemismaneeriga suutis ta hoida publikut kaasatuna koolituse algusest kuni lõpuni. Viis läbi erinevaid ülesandeid ning põimis neid maailma suurimate ning Eesti enda brändide näidetega.

Anu Puusaag, Tehnopol
Signe koolitus ületas ootused, sest kattis rohkem kui tööandja bränd, töötaja kui brändi saadik ja personaalbränd.
Koolitusel on väga hea tempo, metoodika ning praktilised töölehed. Rõõm oli näha osalejate silmade sära, inspiratsiooni ning teistmoodi tegutsemist peale koolitust.
#vanakleit on meie omavaheline nali, kes veel ei tea, siis Signe aitab!
Annika Kaseorg, Ericsson Eesti

VIIMASED MÕTTED BLOGIS

ESITA MULLE VÄLJAKUTSE, PANE MIND PROOVILE

Kutsu mind läbi viima koolitust või tegema inspireerivat esitlust Sinu üritusel.

Loading...