Enese- ja ajajuhtimise praktiline koolitus sinu meeskonnale!

Tänapäeva võtmepädevus on oskus olla ennastjuhtiv inimene, töötada meeskonnas produktiivselt ja seada prioriteete “Mul on kiire” maailmas ning hoida tasakaalu töö-ja eraelu vahel.
Jaa see on täitsa võimalik!

Kas sinul on ka koguaeg kiire?

Play Video

Usun, et seda pilti vaadates tunnevad inimesed ennast tihti ära ja mõtlevad, et miks küll minuga nii juhtub?

Kõik suured ja väikesed eesmärgid meeskonnas ja isiklikus elus saavad alguse edukast enesejuhtimisest!

ENESEJUHTIMISE
sisekoolitus
MEESKONNALE

Kaugtöö ja kodukontoris meeskonnana töötamine on tavapärane tööstiil, osad inimesed suudavad olla tulemuslikud ja rõõmsad, kuid osad meeskonnaliikmed väsinud, tähtajad lükkuvad edasi, väsinud ning kurnatud. Kõik saab alguse sellest, kui hästi keegi suudab ja oskab oma päeva planeerida, leida süvenemise blokke ja tasakaalukalt taastuda ning laadida.

Koolitusel käsitleme järgmisi põhiteemasid:

Enesejuhtimine on oluline, eriti kui inimesed töötavad meeskonnas – mida paremaks saab iga meeskonnaliige, seda efektiivsemaks muutub meeskond ja samas osatakse ka teadlikult tasakaalu hoida.

Millised on tulemused koolituse lõpus?

Metoodika

Praktiline koolitus on seotud inspireerivate lühiloengute ja harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida. Koolituse käigus saad olla oma õppimise mullis ja tekib arusaam, mis on need aspektid, mida vajavad parandamist.

Koolituse eel kaardistame teie organisatsiooni aja- ja enesejuhtimise valukohad ning sellest lähtuvalt paneme kokku just teile vajalikest moodulitest koolituspäeva.

Kes on enesejuhtimise koolituste eestvedaja Signe Ventsel?

Minu suureks kireks on töö inimestega. Persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikute ideestik ja ennastjuhtiv inimene meeskonnas on teemad, millega saan väärtust luua arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele. Aitan inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda, välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta ning oskuslikult kõik see kommunikatsiooni panna, et toode/teenus ja meeskonna sisu väärtust looks. Loomulikult kõik eesmärgid muutuvad tulemusteks, kui suudame efektiivselt tegutseda, olla produktiivsed ning minapilti häkkida. Lisaks olen välja arendanud täiesti reaalsest vajadusest lähtuvalt enesearengumärkmiku “Olen iseenda boss”, mille eesmärgiks on, et inimesed võtaksid tööde ja tegemiste juures teadlikult aega enesearengule – kui on soov midagi muuta siis tuleb muutust alustada ikka iseendast.

Minu kõige paremaks mentoriks on koer Jasper, kellega kõnnikoosolekuid teha. Oma minapilti häkin ma sportlike ekstreemsustega – marataonid, matkad, julged seiklused sportides. Paljud olulised õppetunnid ja arengud on tekkinud just reisides – olen suur reisifänn. Minu moto – #mõtlentegutsedes

Kirjutatud artiklid:

Edukad inimesed ei ole edukana sündinud. Nad saavad edukaks, kujundades endas harjumusi, mida edaedukad ei tee.

Minu kliendid on kirjutanud

Saada koolituseks päring

Kohtume instagramis @signeventsel

Loading...