Sport ja enesejuhtimine

Sport ja enesejuhtimine - koolitus sinu meeskonnale!

Nelson Mandela sõnad, kes ütles: „Spordil on jõud maailma muuta. Sellel on jõud inspireerida. Sellel on jõud ühendada inimesi viisil, mida vähesed muud teevad. Sport võib luua lootust seal, kus kunagi oli ainult meeleheide.”

Sport võib meile ettevõtluse kohta palju õpetada ja vastupidi.Mitu korda nädalas sa treenid?

Play Video

Aastate jooksul on tehtud palju võrdlusi tippsportlaste ja edukate äriinimeste vahel. Edu sünnitab edu ja on ühiseid omadusi, mida võib leida kõigil tipptasemel sportlastel ja äriinimestel.

Uuringute tulemused näitasid, et inimeste poolt loomingulisele ülesandele eelnenud viie minuti jooksul tehtud sammude arv oli seotud ideede suurema originaalsusega!

sport ja vaimne tervis

ENESEJUHTIMISE ja SPORTIMISE
sisekoolitus
MEESKONNALE

  • Programm keskendub võitja mõtteviisi arendamisele, mis võib kanduda üle nii spordi kui ka karjääri valdkondadesse. Inimesed otsivad sageli viise, kuidas oma mõtteviisi ja suhtumist paremaks muuta, et saavutada edu elus.
  • Sihikindlus arendamine. Sihikindlus aitab ületada raskusi, saavutada eesmärke ja püsida pühendunud oma visioonile. Spordis võib see tähendada treeningutest mitte loobumist ka siis, kui tundub, et edasiminek on aeglane, ning järjepidevat pingutust paremaks saamiseks. Isiklikus arengus võib see tähendada väljakutsete aktsepteerimist ja nende ületamist ning püsivust oma eesmärkide saavutamisel.
  • Vundament elus ja spordis.

 

Koolitusel käsitleme järgmisi põhiteemasid:

Tsiteerides Nike asutajat Phil Knighti ja ta on öelnud: “If you have a body, you are an athlete.” Seega me kõik oleme sportlased.

Millised on tulemused koolituse lõpus?

Miks enesejuhtimine ja sport koos?

  • Kõikidel sportlastel on treener, kes neid juhendavad. Treeneritav olemine on edu saavutamise harjumus, kes soovib saavutada oma parima, olgu see siis tippspordi tasemel või ärimaailmas.

  • Pidev ja teadlik muutuse loomine ja areng. Sport aitab kasvada ja arendada end pidevalt, kuna spordiga sarnaselt on ka isiklik areng arendatav ja saavutatav.

 

  • Spordis ja äris on palju ühist. See on võimalus ühendada spordimaailma põhimõtteid ja strateegiaid isikliku arengu eesmärkide saavutamisega. See võimaldab teil kasutada spordi õppetunde, nagu sihikindlus, visadus ja meeskonnatöö, oma igapäevaelus ja äritegevuses.

Praktiline koolitusprogramm on seotud inspireerivate lühiloengute ja harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida. 

Kes on enesejuhtimise koolituste eestvedaja Signe Ventsel?

Signe on suur spordifänn ja häib oma minapilti sportlike ekstreemusustega. Igapäeva tegemised on arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele, kus peamisteks teemavalkondadeks on persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikute ideestik ja ennastjuhtiv inimene meeskonnas . Jah, kuidas sportimise kaudu saada selgust eesmärkides ja kuidas sport mõjutab vastupidavust ning teeb mentaalselt tugevaks.  Loomulikult kõik eesmärgid muutuvad tulemusteks, kui suudame efektiivselt tegutseda, olla produktiivsed ning minapilti häkkida – sport meeskondades on justkui kasutamata ressurss. 

Minu kõige paremaks mentoriks on koer Jasper, kellega kõnnikoosolekuid teha. Oma minapilti häkin ma sportlike ekstreemsustega – marataonid, matkad, julged seiklused sportides. Paljud olulised õppetunnid ja arengud on tekkinud just reisides – olen suur reisifänn. Minu moto – #mõtlentegutsedes

Kirjutatud artiklid:

Edukad inimesed ei ole edukana sündinud. Nad saavad edukaks, kujundades endas harjumusi, mida edaedukad ei tee.

Minu kliendid on kirjutanud

Saada koolituseks päring

Kohtume instagramis @signeventsel

Loading...