Loading...

TULE PROGRAMMI
“NAINE – ole iseenda coach!”

 See on mõeldud NAISTELE, kes soovivad saada oskusi iseenda toetamises, liikuda arengus järgmisele trepiastmele, sul tekib arusaam, mida on vaja teha, et olla ise see coach, kes julgelt oma elu disainib! Loomulikult õpetan, kuidas luua energiat ja kuidas selles püsida ning toetan naisi  selguse loomisel. 

See programm kestab  18.märts – 1.aprill 2024,
kolmel esmaspäeval kell 19.00 -20.00.Tule programmi ja ma näitan sulle kuidas:

 1. kuidas saada iseenda coachiks ja olla iseenda kõige võimestavam sõber ning milliseid tööriistasid kasutada, kui kõik on kaoses
 2. kuidas luua endale missiooni ja visioon, mis aitab sul energiliselt teel olla
 3. kuidas luua selgust fookuses ja arengus
 4. luua enesekindlust läbi selge eneseväärtustamise

Kõik need tegevused aitavad sul leida selle oma teekonna või siis olemasoleval teekonnal värskendust teha! 

Igal kohtumisel käsitleme kindlaid teemasid ja kaevame välja sügavamad blokid, mis takistavad soovitud tulemuste saavutamist.

Kas tead, MIKS ma seda programmi teen?
Sest näen oma koolitaja ja arengupartneri töös, et need teemad on kõige suuremaks väljakutseks inimestel. Antud teemade osas on informatsiooni palju – podcastid, raamatud ja palju kogemusi, kuid inimestel jääb puudu iseenda juhendamises, tööriistades ja peale hakkamises.Kuidas see käib?

 • Kestab  18.märts – 1.aprill 2024, kolmel esmaspäeval kell 19.00 -20.00 on online kohtumised 
 • Igal kohtumisel käsitleme kindlaid teemasid ja kaevame välja sügavamad blokid, mis takistavad soovitud tulemuste saavutamist või selguse loomist.
 • Toetav e-õppe keskkond, kust saad vaadata järgi online kohtumisi 
 • KINGITUSEKS  e-raamat “Olen iseenda coach” – jaa, tõesti saad kingitusena kaasa tasuta UUE e-raamatu, et saada iseenda parimaks coachiks!
 •  5 töölehte, mis on juhendatud täitmise õpetusega
 • Just need õiged lugemise- ja kuulamissoovitused
 • Ühine kogukond – loome suhtluseks oma grupi
 • + mõned üllatused veel!

JAH TÕESTI, kolme korraga, juhendatud nügimisega ja õigete tööriistadega saab soovitud SELGUSE!

Programmi investeering Sulle?

Kogu selle programmi väärtus on 190€ kuni 16.märts 2024. Edaspidi on selle programmi hind 300€.
NB! Kui sa soovid ettevõttele arvet või hoopis oma meeskonnale sellel teemal sisekoolitust, siis kirjuta SIIA.

SUL on kaks valikut:

 1. kui sa programmi läbid, siis saad rohkem selgust ja tead, millele fookuse seada ning läbi selge “Olen iseenda coach” programmi saad iseseisvalt teel püsida. Sul on selgus ka oma arenguteekonnal

 2. kui sa ei läbi programmi, siis jätkad samas vaimus, kus pea tihti kahtlusi täis, segadust palju, kuid kindlasti ootad elult positiivset muutust ja uusi tulemusi.

  NB! Sa tead ise ka, et samu asju edasi tehes pole võimalik muutusi luua!

Seega sa ei tea, kuhu see investeering sind viia võib – ANNA endale võimalus!

Kes on läbiviija Signe Ventsel?

Signe on arengupartner ja koolitaja tööandja brändi arendamisel ja enesejuhtimise valdkonnas. Ta aitab inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta. Turundamine ja inimeste arendamine on olnud tema töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 20 aasta. Ta töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele, ta on juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte.

Ta on  välja arendanud enesearengu märkmiku “Olen iseenda boss”, et tuua inimeste eneseareng ja eneseväärtustamine sama tähtsale kohale, kui igapäevased tööd ja tegemised. Lisaks koostööpartneriga on ta autoriks raamatule “Julgus luua muutust”, mis on mõeldud just naiste võimestamisele. Signe on  Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni äriklubi asutaja, ta oli Naised ettevõtluses arenguprogrammi üks eestvedajatest, mille eesmärk oli naiste eneseväärtustamine ja ettevõtluse teekonna alustamise toetamine. Tema põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem, iseendast läbi teadliku ja süsteemse enesearendamise ning seeläbi muuta ka ühiskonda paremaks.

Oma minapilti ja julguse musklit arendab ta sportlike väljakutsetega – triatlon, jooksumaratonid, suusatamine. 


Tal on kaks motot, mille järgi ta elab ja tegutseb:

 1. “Julgetel on alati rohkem võimalusi!”
 2. “Aega on, kui fookus paigas!”

MIDA KLIENDID RÄÄGIVAD KOOSTÖÖST:

Krista Humal, TERVISEKASSA

Signe väärtus Tervisekassa tööandja brändisaadikute programmi loomise ja läbiviimise juures oli väga põhjalik sissejuhatus teemasse, suur julgustamine, oma eksperdi teadmiste ja kogemustega meie inimeste toetamine, selgitamine, kuidas pealehakkamine on pool võitu ning juhendamine, kuidas ja millistele momentidele tähelepanu pöörata, et silmapaistvaks saada ja jääda. Saame öelda, et programmi kaudu lõime tulemusi erinevates teemades ja saadikud hakkaksid reaalseid samme astuma ning oskame-tahame Tervisekassa ägedust nüüd teadlikumalt välja näidata.

Fujitsu Estonia, Hanni Tomingas

Signe Ventsel andis meie brändisaadikutele ja juhtidele kaheosalise seminari: Persoonibrändi loomine ning Edukas enesejuhtimine. Mõlemad teemad on tänases sotsiaalmeediast läbipõimunud ning kiiresti muutuvas maailmas päevakohased. Signe poolt lihtsas ning inspireerivas keeles edasi antud persoonibrändi/enesejuhtimise algtõed, soovitused ja tegevusplaanid kutsusid meie inimestes esile proaktiivsuse minna antud teemades süvitsi edasi. Oleme selle inspiratsiooni-sõõmu eest tänulikud.

Haridus-ja Noorteamet, Kadi Hajetski

 Signe on inspireeriv ja innustav koolitaja ning kogu teekond oli väga nauditav. Professionaalne koolituse ja grupi juhtimine, oskuslik aja kasutamine ning toetavad elulised näited, mis avaldasid osalejatele äratavat mõju. Tööandja atraktiivsuse loomine läbi saadikute pani osalejad kaasa mõtlema ja järele mõtlema, kui vajalik on koolijuhina olla nähtav ja kuuldav ning kui suurt väärtust loob see organisatsioonikultuurile. Väga oskuslikult juhtis Signe paneeldiskussiooni kahe ettevõtte esindajaga, millest saime lõpuks kokku olulise sisendi.

SEB Pank, Kaisa Pelt

Signe oli meie koolituspartner SEB Panga saadikute programmis, kus soovisime tõsta töötajate teadlikkust persoonibrändi teemadel. Programmi kestel oli Signe igakülgseks toeks meie saadikutele ning pakkus proaktiivseid lahendusi, kuidas saaks koolitused veel tulemuslikumaks muuta ja inimesi veel enam innustada. Signe ekspertteadmised ja -kogemus on imetlusväärsed ning tänu tema tööle said kõik programmis osalenud töötajad teadlikumaks persoonibrändi olulisusest, juurde julgust, et enda tegemisi rohkem kajastada ning oma ekspertsust jagada. Hindame väga Signe kui koolitaja pühendumist programmile ning tema panustamist SEB töötajate persoonibrändi arendamisesse.