Enesejuhtimise veebiseminar “Parem MINA”

Oled oodatud virtuaalsele enesejuhtimise veebiseminarile  “Parem MINA”, kus räägime enesejuhtimisest ja jagame praktilisi nippe, kuidas edukalt eesmärke seada! 

Usun, et teema aktuaalsuses ja vajalikkuses pole vaja kahelda.

Enesejuhtimise veebiseminari eesmärk on arendada  enesejuhtimise võimekuse taset läbi erinevate meetodite, mis võimaldab edaspidi olla süsteemne tegutseja disainides oma elu teadlikumalt ise ja saavutada väiksemad ning suuremad eesmärgid ja kuidas distantsõppes probleeme lahendada läbi küsimuste. Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks. Inspireerivad lühiloengud on seotud praktiliste harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida ja iseendale loodud tegevuskava täitmisega.

MIDA teeme?

    • Inspireeriv eesmärk ja iseenda miksi avastamine? Uurime, mis on oluline teada oma miksi? Mida annab selge eesmärgi seadmine ja oma miks loo rääkimine.
    • Inspireeriva eesmärgi teostamiseks sobivaid tööriistad.  Millised tööriistad tuleb kasutusele võtta, et olla teadlikult oma elu disainer?
    • Olen iseenda boss – mida see tegelikult tähendab? Milliste harjumustega sa oma elu disainid? Milliste uute harjumustega sa oma elu disainida võiksid?
    • Ikigai leidmine. Kokkulepped iseendaga, sisekõne iseendaga ja oma ikigai leidmine.

Kellele on meistriklass mõeldud? Inimesed, kes soovivad oma elus eesmärke saavutada, olla paremad enesejuhtijad ja kasutada tööriistu eesmärkide saavutamiseks.

Meistriklassi läbimise tulemusel on  Sul tekkinud arusaam ja ülevaade milliste tööriistadega saab elu disainida ja kinni püüda soovitud eesmärgis.

Meistriklass toimub hommikuti, jah tõesti varahommikul kell 7.30 – 9.00. See on kõige parem aeg, et teha tööd iseendaga ja luua väärtust.

Toimumise kuupäevad:  28.mai; 4, 9, 11. juuni 2020.

Veebiseminari viib läbi “Olen iseenda boss!” autor –  Signe Ventsel 

Signe Ventsel

Enesejuhtimise koolitusel osalenute TAGASISIDE:

Maike: “See koolitus on pannud mind tegutsema ja selgemalt eesmärgistama, mis on see, kuhu ma tahan jõuda. Olen juba aastaid veeretanud mõtet minna õppima, aga kord on lapsed, siis on mehel töögraafik ja siis on koerad jne jne.”

Helen: “See oli väga sisukas ja tegudele kutsuv praktiline seminar. Me kõik nagu teaks neid asju, aga miskipärast ei tee. Signe on eeskujuks oma süsteemsuse ja tulemuslikkusega!”

Mai: “Sain palju häid praktilisi tööriistu, sain julgust ja teistmoodi mõtteviisi!”

Külli: “Kuulasin suu lahti ja ammutasin teadmisi. Fakt on see, et ma tahan olla oma elus maletaja ja nüüd tuleb tegudele hakata!”

Veebiseminari maksumus: 55€ eraisikule ja ettevõttele 65€ (hind sisaldab käibemaksu).

Parim võimalus tulevikuks valmis olla on tulevik ise luua!

Kohtumiseni koolitusel!

REGISTREERI ja saada osalemissoov: signe@signeventsel.ee

Toimumisinfo:

28. mai – 11. juuni 2020, igal neljapäeva hommikul.  
kell 7.30 – 9.00  
Zoomi keskkonnas virtuaalselt – ole kasvõi metsas, ühineda saad, kui on olemas internet:)