Loading...

Enesejuhtimise veebiseminar “Parem MINA”

Oled oodatud virtuaalsele enesejuhtimise veebiseminarile  “Parem MINA”, kus räägime enesejuhtimisest ja jagame praktilisi nippe, kuidas edukalt eesmärke seada! 

Usun, et teema aktuaalsuses ja vajalikkuses pole vaja kahelda.

Oskus olla ennastjuhtiv inimene ja samas töötada meeskonnas ning juhtida ise oma elu teadlikult, eesmärgistatult  on tänapäeval üks võtmepädevusi. Võidavad kõik need inimesed, kes oskavad oma päevi teadlikult disainida, saavad hakkama iseenda motiveerimisega ning oskavad võtta oma isiklikust tööriistakastist tööriistad, kui väsimust ja steess märku annavad. Enesejuhtimise ja enesearengu teemal on välja antud väga palju raamatuid, kuid vähesed rakendavad raamatutes räägitud teadmisi.

Enesejuhtimise veebiseminari eesmärk on arendada enesejuhtimise võimekuse taset läbi erinevate meetodite, mis võimaldab edaspidi olla süsteemne tegutseja disainides oma elu teadlikumalt ise ja saavutada väiksemad ning suuremad eesmärgid ja kuidas distantsõppes probleeme lahendada läbi küsimuste. Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks. Inspireerivad lühiloengud on seotud praktiliste harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida ja iseendale loodud tegevuskava täitmisega.

MIDA teeme?

    • Kuidas seada eesmärke, mis ka tulemusteks formuleeruvad? Millised on head meetodid, mis töötavad eesmärkide saavutamisel? Kuidas paika panna prioriteedid, mis eemärke toetavad. Uurime, mis on oluline teada oma miksi? Mida annab selge eesmärgi seadmine ja oma miks loo rääkimine.
    • Inspireeriva eesmärgi teostamiseks sobivaid tööriistad.  Millised tööriistad tuleb kasutusele võtta, et olla teadlikult oma elu disainer? Jagame hulgaliselt tööriistu ja töölehti, mis aitavad sul minapilti häkkida ja paremaks saada.
    • Olen iseenda boss – mida see tegelikult tähendab? Olgu sul üks või mitu bossi, oma elu boss oled sa ikkagi. Mida see tähendab ja kuidas see välja näeb  – sinu tegemistes, mõttemaailmas, suhtumises ja elamises? 
    • Ikigai leidmine. Kokkulepped iseendaga, sisekõne iseendaga, reload ehk kuidas targalt taastuda, et rohkem jõuda. Millest koosneb sinu õnnekohver? Tööriistad, töölehed, videod.

Kui mõni veebiseminari teema sind mingis märksõnas kõnetab, siis oled teretulnud osalema! Kui ise paremaks ei saa, siis on keeruline muuta oma elu!

Kellele on meistriklass mõeldud? Inimesed, kes soovivad oma elus eesmärke saavutada, olla paremad enesejuhtijad inimesed, eriti praegu, kus inimesed töötavad kodus ja osata teadlikult  kasutada tööriistu eesmärkide saavutamiseks.

Veebiseminari läbimise tulemusel on  Sul tekkinud arusaam ja ülevaade milliste tööriistadega saab elu disainida, kuidas seatud eesmärgid tulemusteks vormistada, milliste tegevustega pinget ja ärevust maha laadida ja olla igapäevaselt rahulolevam ja rõõmsam. 

Veebiseminar on olemuselt praktiline, sisaldab erinevaid näiteid ja lisaks võimalus alla laadida töölehed, mis sisaldavad erinevaid harjutusi, et saaksite kohe oma mõtetele koos tegevustega hoogu juurde anda. 

Kõikidele osalejatele on ka boonus – võimalus peale veebiseminari läbida teemad ka e-kursusena iseseisvalt – ehk see on justkui toetav materjal edasiseks iseseisvaks tööks oma eesmärkidega.  Kõigest lähemalt, kui oled ennast kirja pannud.

 

Veebiseminari viib läbi “Olen iseenda boss!” autor –  Signe Ventsel 

Signe Ventsel

Enesejuhtimise koolitusel osalenute TAGASISIDE:

Maike: “See koolitus on pannud mind tegutsema ja selgemalt eesmärgistama, mis on see, kuhu ma tahan jõuda. Olen juba aastaid veeretanud mõtet minna õppima, aga kord on lapsed, siis on mehel töögraafik ja siis on koerad jne jne.”

Helen: “See oli väga sisukas ja tegudele kutsuv praktiline seminar. Me kõik nagu teaks neid asju, aga miskipärast ei tee. Signe on eeskujuks oma süsteemsuse ja tulemuslikkusega!”

Mai: “Sain palju häid praktilisi tööriistu, sain julgust ja teistmoodi mõtteviisi!”

Külli: “Kuulasin suu lahti ja ammutasin teadmisi. Fakt on see, et ma tahan olla oma elus maletaja ja nüüd tuleb tegudele hakata!”

Veebiseminari maksumus: 90€ eraisikule ja ettevõttele 100€ (hind sisaldab käibemaksu).

Parim võimalus tulevikuks valmis olla on tulevik ise luua!

Kohtumiseni koolitusel!

REGISTREERI ja kutsu sõber ka kaasa!

Edukas enesejuhtimine

Toimumisinfo:

15, 18, 22, 25. veebruar 2021, esmaspäeva ja neljapäeva hommikutel.  
kell 7.30 – 9.00  
Zoomi keskkonnas virtuaalselt – ole kasvõi metsas, ühineda saad, kui on olemas internet:)

Veebiseminar toimub hommikuti, jah tõesti varahommikul kell 7.30 – 9.00. See on kõige parem aeg, et teha tööd iseendaga ja luua väärtust.

Kas tuleb ette tuttav hetk?
Loading...