Püüa oma eesmärgid kinni kasutades 100 päeva eesmärkide põhimõtet!

Aasta algab alati suure tuhinaga ja kirega, siis veebruariks on natuke kirg raugenud ja märtsis tekib arusaam, et detsember on ju veel piisavalt kaugel, laseme lõdvemalt ning usume, et aega on piisavalt. Jaa siis septembris annab eesmärkidele taas fookust juurde, sest ikkagi teadmiste kuu ja tundub, et võiks tekkida läbimurre. Kas keegi tunneb sama mõtteviisi ära? 

Usun, et äratundmise rõõm tekib paljudel!

Loading...

MIKS 100 päeva põhimõte toob tulemused?

 1. Aega on vähe ja sul pole võimalik asju korduvalt edasi lükata
 2. Teadlased on teinud mitmed uuringud ja selgus, et inimesed suudavad fokuseerida maksimaalselt 3 kuule ehk ca 100 päevale
 3. Innovatiivsed ettevõtted statup maailmas teevad ka plaane 100 päeva ehk 3 kuu kaupa, sest see on see aeg, kus suudetakse mingisuguseid tegevusi ette näha – elu muutub nii kiiresti! Me kõik nägime seda eelmisel aastal, kui COVID lükkas kõikide plaanid sassi.
 4. Asjad saavad tehtud, sest tähtaeg on piisavalt lühike, et elevus säiliks
 5. Iga 100 päeva lõppedes saad sa uue võimaluse
 6. Iga päev loeb ja iga nädal loeb – sinu tänane tegevus loob tulevikku!

Millest alustada?

 1. Alusta mõtlemist 100 päeva ajavahemikust EHK 12 nädalast.

 2. Seejärel pane kirja 2-3 eesmärki, millele sa 100 päeval ehk 12 nädala jooksul keskendud. Need eesmärgid peavad lähtuma pikaajalisest eesmärgist.

 3. 100 päeva põhimõtte juures teed sa selgeks, mis on kõige olulisemad tegevused ja keskendud nendele tegevustele intensiivselt ja kogu energiaga
 4. Parema ülevaate 100 päeva eesmärkide põhimõttest saad, kui loed läbi selle artikli “Viska aastaplaan minema”
 5. Pane eesmärgid kirja paberile pliiatsiga ja kasuta selleks oma märkmikku. Kasuta näiteks “Olen iseenda bossi” märkmiku ja sellest märkmikust leiad ka  1oo päeva eesmärkide töölehed VÕI  saad need töölehed alla laadida järgenavalt:
Loading...