Kuids olla edukas enesejuht?

 “Me oleme see, mida korduvalt teeme.”   Aristoteles

Iga maisi kasvatav talumees teab, et kui ta oma maisi piisavalt väetab, saab ta suurema saagi. Kui tahate saada paremaid tulemusi, tuleb ka iseenda mõtlemisele anda lisatoitu. 

Koolitusseminari eesmärk on arendada isiku enesejuhtimise võimekuse taset läbi erinevate meetodite, mis võimaldab edaspidi olla süsteemne tegutseja disainides oma elu teadlikumalt ise ja saavutada oma eesmärgid. Sul on eesmärk? Sul on mitu eesmärki, mida ellu soovid viia? Kuid see eesmärk on ikka jäänud vaid mõtteks ning tulemusi pole saavutanud.  Eduka tegutsemise taga on eeldus, et ollakse pidevas arendustöös iseenda, sest kõik asjad maailmas on tõeks saanud unistustes või tugevast soovist.  

MIDA teeme?

  • Inspireeriv eesmärk ja iseenda miksi avastamine? Uurime, mis on oluline teada oma miksi? Mida annab selge eesmärgi seadmine ja oma miks loo rääkimine. 
  • Inspireeriva eesmärgi teostamiseks sobivaid tööriistad. PDCA tsükkel. Millised tööriistad tuleb kasutusele võtta, et olla teadlikult oma elu disainer?
  • Olen iseenda boss – mida see tegelikult tähendab? Milliste harjumustega sa oma elu disainid? Milliste uute harjumustega sa oma elu disainida võiksid? 
  • Ikigai leidmine. Uskumused. Kokkulepped iseendaga, sisekõne iseendaga ja oma ikigai leidmine.

KUIDAS teeme?

Metoodika:  Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks. Inspireeriv lühiloeng on seotud praktiliste harjutustega, et kuuldu koheselt praktiseerida. Iga osaleja saab omale töölehed, mis annavad raamistiku hiljem kodus edasi töötamiseks.

Sihtrühm: Ettevõtete juhid, keskastmejuhid, inimesed, kes soovivad oma elus eesmärk saavutada ning läbi iseenda eduka enesejuhtimise liikuda oma eesmärkide saavutamiseni. 

Kui sul on tahe jõuda soovitud tulemuseni, siis tuleb kasvada inimesena, et suurendada oma võimeid ja oskusi. Pea meeles, et kõik, mida ihaldad, on maailmas olemas, siin ja praegu. Küsimus on selles, kas sina oled valmis?

Edukad inimesed ole edukana sündinud. Nad saavad edukaks, kujundades endas harjumusi, mida edaedukad ei tee.  

        Don Marquis 

Tule koolitusele ja saad uusi teadmisi oma elu disainimiseks! Kas tead, et selleks ei ole kelleltki vaja luba küsida, sest see on sinu elu!

Viis soovitust kuidas olla iseenda boss, loe artiklit SIIT. 

VAATA KALENDERMÄRKMIKKU

OLEN ISEENDA BOSS

Kalendermärkmik uudishimulikule ja ettevõtlikule inimesele ehk kõikidele inimestele, kes on jõudnud arusaamani, et väikeste eesmärkide süsteemne saavutamine viib Sind lähemale suurtele eesmärkidele ning Sina ise oled sellel teel kõige olulisem eestvedaja.
VAATA KALENDERMÄRKMIKKU