VEEBISEMINAR "Persooniturundus väikeettevõtjale - kasutamata võimalused"

Veebiseminar, mis on kokku pandud reaalsest vajadusest! Väga paljud väikeettevõtjad küsivad, et mida teha veel turunduses?

Veebiseminaril räägime:

Veebiseminari hinnas sisaldub:

Programmi läbimisel tekib osalejatel selge ja ühtne arusaam tööandja saadiku rollist ja kuidas seesugune teadlik tegutsemine aitab kujundada nende karjääriteekonda.

Brändisaadikute programmi tulemusel:

Mida kliendid räägivad koostööst:

Kes on saadikute programmi läbiviija Signe Ventsel?

Persoonibränd, tööandja bränd, brändisaadikust ja enesejuhtimine on teemad, millega saan väärtust luua arengupartneri ja koolitajana organisatsiooni meeskondadele. Aitan inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta. Lisaks on turundamine  olnud minu töö osaks suuremal või  väiksemal määral juba üle 20 aasta ja ta on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist.
Suure sportliku eluviisi austajana, tean, et spordis ja äris on väga palju ühist. Minu põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb. Olla konstruktiivne arutleja ja kaasa mõtleja.  Hindan usalduslikus koostöös – avatust, ausust ja kvaliteeti. Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada.

Signe missiooniks on: “Olla julgustaja. Aidates julguse musklit kasvatada inimestes ja organisatsioonides, sest see unikaalsus ja eripära on kõigil tegelikult olemas, kuid puudu on julgusest!”
Signe elab ja tegutseb järgmise põhimõtte järgi “Julgetel on alati rohkem võimalusi!”

Saada koolituseks päring

Kohtume instagramis @signeventsel

Loading...